Japonská manikúra​

Málo kto vie, že princíp japonskej manikúry (leštenia nechtov)  vycháza z dávnej histórie japonských predkov, ktorí sa starali o svoje nechty už pred mnohými storočiami. Je to manikúra vhodná pre štiepivé, lámavé a nerastúce nechty, podporuje prekrvenie a zdravý rast nechtov. Produkty japonská manikúra P.shine neobsahujú žiadne syntetické chemikálie a sú založené na prírodnej báze. Hlavnými zložkami sú včelí vosk a krémičitá hlinka, ktoré sa zalešťujú do nechtov.​

Japonská manikúra

Ide o špeciálnu techniku, ktorá pozostáva z vytvorenia špeciálnej vrstvy na povrchu nechta, ktorá podporuje jeho výživu i ochranu. V praxi to vyzerá tak, že po skrátení nechta, úprave jeho vzhľadu, a následnej úprave kožičiek okolo nechta, sa zmatní nechtová platnička. Používajú sa špeciálne pilníky, ktoré necht nepoškodia. Na zmatnený necht sa nanáša pasta a prášok, nechty vyživia a ochránia. Po aplikácii nechty vyzerajú oveľa zdravšie ako predtým. Jednoznačnou výhodou tejto procedúry je to, že ju stačí absolvovať raz za mesiac. Výsledný efekt sú bezfarebné a krásne lesklé nechty.

Japonská manikúra P.Shine

Japonská manikúra P. Shine je technológia na našom trhu známa už niekoľko rokov. Málo kto ale vie, že princíp leštenia nechtov vycháza z dávnej histórie japonských predkov, ktorí sa starali o svoje nechty už pred mnohými storočiami. Ale len v roku 1958 bola technológia leštenia nazvaná P. Shine. Slovo P. Shine se stalo tak aj názvom pre celú spoločnost, ktorá vznikla v Tokiu v rovnakom roku. Firma P. Shine má v súčasnosti 30 zamestnancov, ktorí se starajú o výrobu a chod celej spoločnosti. Filozofiou firmy je boj o zachovanie zdravého životného prostredia.
Japonská starostlivosť je vhodná takmer pre všetky typy nechtov – štiepavé, lámavé i nerastúce nechty. 

Kedže je princípom P. Shinu leštenie nechtov, nie je vhodné pre nechty tenké alebo zničené. Kúra podporuje prekrvenie a zdravý rast nechov. Musí sa pravidelne do 14 dní doplňovať. Hlavnými zložkami P. Shinu je včelí vosk a kremičitá hlinka, ktorá sa nanáša na nechet špeciálnou leštičkou a zalešťuje sa. Prekrvenie lôžka a matrix pri P.Shine zpôsobuje lepšiu novotvorbu buniek – teda rychlejší rast nechtov a kvalitné pevné nechtové dostičky. Na nechte se vytvorí ochranná vrstva, ktorá nechet vyživuje. Rozdiel je viditelný ihneď po prvej aplikácii, nechet získava veľmi vysoký lesk.