mezoterapia vrásky vyrovnanie vrások prístroj na odstránenie vrások vyžehlenie vtások vyrovnanie

Mezoterapia

Neinvazívna mezoterapia je zapracovanie účinných látok hlboko do pokožky za pomoci elektroporačných vysokofrekvenčných vĺn. Účinné látky sú schopné preniknúť až do hĺbky 4 mm. Mezoterapia patrí medzi najúčinnejšie protivráskové a omladzujúce ošetrenia. Ošetrenie je neinvazívne bez použitia ihiel.

Mezoterapia okamžite:
* omladí a rozjasní pleť
* prirodzene stimuluje kolagén a elastín
* vypne ochabnuté tkanivo hlbokých a výrazných vrások
* vyplní drobné vrásky okolo pier a očí
* dodá pleti maximálnu hydratáciu a výživu

Ošetrenie s neinvazívnou mezoterapiou zahŕňa:

  • povrchové čistenie
  •  peeling
  •  zapracovanie účinných látok elektrostimuláciou
  •  masáž tváre, krku a dekoltu
  •  maska
  •  krém

Kozmetická procedúra trvá cca 90 minút.

Mezoterapia

Omladnuť sa dá aj bez ihiel a skalpela.

Čo je Mezoterapia?

Mezoterapia je ošetrenie pleti, pri ktorom sa vpravujú účinné látky do hlbších vrstiev pokožky. Pomocou elektroporačných kladných a záporných pólov, vytvára na pokožke mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú až do hĺbky 4 mm. Medzi aplikované účinné látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny, lipozómy, rastlinný polypeptid a kmeňové bunky. Vpravujú sa do pleti za účelom maximálnej hydratácie, na zlepšenie elasticity, redukciu vrások, celkovú regeneráciu, okamžité vyhladenie a rozžiarenie pokožky.

Naša pokožka prirodzene vekom stráca pružnosť a vitalitu. Pomocou mezoterapie vraciame pleti všetko, čo rokmi stratila, a tým zároveň vyrovnávame vrásky.

Výhody oproti iným ošetreniam pleti

Ošetrenie je úplne bezbolestné a neinvazívne. Vykonáva sa bez použitia ihiel, nenarúša integritu pokožky. Pokožka nieje citlivá ani začervenaná, práve naopak je dokonale vyživená a hydratovaná. Celé ošetrenie je veľmi príjemné a klientka si pri ňom krásne oddýchne. Plusom je dokonalá masáž tváre, krku a dekoltu grátis k ošetreniu.