mezoterapia voire

Mezoterapia

Neinvazívna mezoterapia je zapracovanie účinných látok hlboko do pokožky za pomoci elektroporačných vysokofrekvenčných vĺn. Účinné látky sú schopné preniknúť až do hĺbky 4 mm. Mezoterapia patrí medzi najúčinnejšie protivráskové a omladzujúce ošetrenia. Ošetrenie je neinvazívne bez použitia ihiel.

Mezoterapia okamžite:
* omladí a rozjasní pleť
* prirodzene stimuluje kolagén a elastín
* vypne ochabnuté tkanivo hlbokých a výrazných vrások
* vyplní drobné vrásky okolo pier a očí
* dodá pleti maximálnu hydratáciu a výživu

Ošetrenie s neinvazívnou mezoterapiou zahŕňa:

  • povrchové čistenie
  •  peeling
  •  zapracovanie účinných látok elektrostimuláciou
  •  masáž tváre, krku a dekoltu
  •  maska
  •  krém

Kozmetická procedúra trvá cca 90 minút.

Mezoterapia

Omladnuť sa dá aj bez ihiel a skalpela.

Čo je Mezoterapia?

Mezoterapia je ošetrenie pleti, pri ktorom sa vpravujú účinné látky do hlbších vrstiev pokožky. Pomocou elektroporačných kladných a záporných pólov, vytvára na pokožke mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú až do hĺbky 4 mm. Medzi aplikované účinné látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny, lipozómy, rastlinný polypeptid a kmeňové bunky. Vpravujú sa do pleti za účelom maximálnej hydratácie, na zlepšenie elasticity, redukciu vrások, celkovú regeneráciu, okamžité vyhladenie a rozžiarenie pokožky.

Naša pokožka prirodzene vekom stráca pružnosť a vitalitu. Pomocou mezoterapie vraciame pleti všetko, čo rokmi stratila, a tým zároveň vyrovnávame vrásky.

Výhody oproti iným ošetreniam pleti

Ošetrenie je úplne bezbolestné a neinvazívne. Vykonáva sa bez použitia ihiel, nenarúša integritu pokožky. Pokožka nieje citlivá ani začervenaná, práve naopak je dokonale vyživená a hydratovaná. Celé ošetrenie je veľmi príjemné a klientka si pri ňom krásne oddýchne. Plusom je dokonalá masáž tváre, krku a dekoltu grátis k ošetreniu.