Mezoterapia

Omladnuť sa dá aj bez ihiel a skalpela.

Čo je Mezoterapia?

Mezoterapia je ošetrenie pleti, pri ktorom sa vpravujú účinné látky do hlbších vrstiev pokožky. Pomocou elektroporačných kladných a záporných pólov, vytvára na pokožke mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú až do hĺbky 4 mm. Medzi aplikované účinné látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny, lipozómy, rastlinný polypeptid a kmeňové bunky. Vpravujú sa do pleti za účelom maximálnej hydratácie, na zlepšenie elasticity, redukciu vrások, celkovú regeneráciu, okamžité vyhladenie a rozžiarenie pokožky.

Naša pokožka prirodzene vekom stráca pružnosť a vitalitu. Pomocou mezoterapie vraciame pleti všetko, čo rokmi stratila, a tým zároveň vyrovnávame vrásky.

Výhody oproti iným ošetreniam pleti

Ošetrenie je úplne bezbolestné a neinvazívne. Vykonáva sa bez použitia ihiel, nenarúša integritu pokožky. Pokožka nieje citlivá ani začervenaná, práve naopak je dokonale vyživená a hydratovaná. Celé ošetrenie je veľmi príjemné a klientka si pri ňom krásne oddýchne. Plusom je dokonalá masáž tváre, krku a dekoltu grátis k ošetreniu. 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *